У Житомирській області обстежили стан пляжів та якість води

У Житомирській області обстежили стан пляжів та якість води

Дослідження проводять кожних 10 днів.

Якість води у районі пляжу міста Новоград-Волинський та Коростень не відповідає нормативним вимогам за мікробіологічними показниками. Про це повідомили у Головному управлінні Держпродспоживслуби  у Житомирській області. Загалом під наглядом спеціалістів служби знаходиться чотири пляжі: 2 (дитячий та дорослий) – у м.Житомирі, та по одному в містах Коростень і Новоград-Волинський.

“На сьогодні відповідають вимогам санітарного законодавства лише пляжі КП «Парк культури і відпочинку ім. Ю.Гагаріна» Гідропарк у Житомирі. За результатами  останніх моніторингових дослідженнь, що проводяться кожні десять днів, якість води в р.Тетерів  на території дитячого та дорослого пляжів відповідає гігієнічними вимогами за санітарно-хімічними та мікробіологічними показникам.

У Новограді-Волинському обстеження пляжу не проводилось, до роботи комісій, створених органами влади та місцевого самоврядування, спеціалісти Держпродспоживслужби не залучались.  За моніторинговими даними якість води з річки Случ в районі пляжу м.Новоград-Волинський наразі не відповідає нормативним вимогам за мікробіологічними показниками.

Фахівцями Коростенського районного управління Держпродспоживслужби на виконання заяви суб’єкта господарювання, який  експлуатує пляж, було проведено позапланове обстеження міського пляжу м. Коростень. За результатами перевірки встановлено, що  пляж до нового оздоровчого сезону не підготовлено – не проведено обкошування прибережної зони від рослинності, зона купання не очищена, належний благоустрій території не проведено.За моніторинговими дослідженнями якість води з річки Уж в районі пляжу не відповідає нормативним вимогам за мікробіологічними та санітарно-хімічними показниками”, – йдеться у повідомленні. 

Нагадаємо, стало відомо, чому раптово погіршилася якість води у Житомирі.   Кишкова паличка «зашкалює»: вода на пляжах Житомира не відповідає вимогам.

Leave a Comment