У Житомирі поліцейських навчають надавати домедичну допомогу на місці події

У Житомирі поліцейських навчають надавати домедичну допомогу на місці події

Подібне навчання в області відбувається вперше.

У Житомирському навчальному центрі підготовки поліцейських з 19 листопада проводиться новий практичний курс домедичної допомоги. Разом із викладачами участь у курсі беруть близько 25 поліцейських. Серед них – поліцейські конвойної служби, інспектори з особистої безпеки та представники інших практичних підрозділів головного управління регіону.  Про це повідомили у навчальному центрі.

Навчальна програма побудована таким чином, щоб на практичних блоках необхідні навички домедичної допомоги змогли стовідсотково відпрацювати усі учасники курсу. Навчання триватиме тиждень. Викладання матеріалу відбуватиметься за принципом – більше практики, ніж теорії. Після інтерактивної лекції у підгрупах виконуються практичні завдання на манекенах та спеціальних муляжах.

«Ми прагнемо навчити поліцейських швидко орієнтуватися на місці події і надавати першу домедичну допомогу ще до приїзду медпраівників», – сказав координатор курсу екстреного медичного рятувальника від ГО «Захист патріотів» Максим Гнатков.

На першому занятті відпрацьовували алгоритм серцево-легеневої реанімації для дорослих, підлітків та дітей у різних умовах. Наступні дні будуть присвяченні наданню домедичної допомоги при різних видах кровотеч, переломах та інших критичних станах людського організму.

«Кожному поліцейському необхідно знати, як надавати домедичну допомогу. Курс побудований цікаво і навіть для поліцейського із медичною освітою тут є чому навчитися», – поділилася враженнями поліцейський-психолог Житомирського навчального центру підготовки поліцейських Діана Джулакян.

По завершенню курсу поліцейські складуть іспит та отримають сертифікат про успішне проходження тренінгу, затверджений Міністерством охорони здоров’я України.

До слова, поліцейських практичному курсу домедичної допомоги навчають спеціалісти громадської організації «Захист патріотів».

Нагадаємо, як у Житомирі майбутні поліцейські-кінологи вчилися шукати наркотики та людські рештки. У Житомирі поліцейські-кінологи присягнули на вірність українському народові.

Leave a Comment