У Житомирі затримали ватажка однієї із груп терористичної організації «Ісламська держава», якого шукав Інтерпол за вбивство

У Житомирі затримали ватажка однієї із груп терористичної організації «Ісламська держава», якого шукав Інтерпол за вбивство

Нині вирішується питання щодо екстрадиції затриманого.

21 листопада на одній з вулиць обласного центру оперативники Управління карного розшуку та бійці КОРДу ГУНП Житомирщини затримали 30-річного громадянина Російської Федерації, причетного до терористичної діяльності. Чоловік перебував у міжнародному розшуку (каналами Інтерполу) за вчинення вбивства. Про це повідомили у відділі комунікації поліції області. 

“Викриття місця перебування та затримання іноземця стало результатом спеціальних заходів поліції області для очищення регіону від потенційно небезпечних злочинців”, – прокоментував т.в.о. начальника ГУНП Житомирщини В’ячеслав Пашковський.

За наявною інформацією, затриманий є членом терористичної радикальної організації «Ісламська держава» і навіть керівником однієї з її груп. За національністю він даргинець (Дагестан), але народився в Луганській області України. Тривалий час жив у Росії. На території нашої держави переховувався з метою уникнення відповідальності за вчинення вбивства. Нині вирішується питання щодо екстрадиції затриманого.

Нагадаємо, злочинця, якого розшукує Інтерпол, затримали житомирські прикордонники. У Житомирі затримали «авторитета», якого Інтерпол розшукував за вбивство.

 

Leave a Comment