У Житомирі знову хочуть закупити табло інформування про прибуття маршруток

У Житомирі знову хочуть закупити табло інформування про прибуття маршруток

Та зупинки громадського транспорту.

Житомирська міська рада найближчим часом планує оголосити тендер на придбання табло інформування прибуття транспорту та павільйони зупинок. Відповідний проєкт рішення виконкому оприлюднили на сайті мерії.

У такий спосіб у місті планують запровадити єдину міську систему управління та супутникового моніторингу пасажирського транспорту загального користування.

Яку суму планують витратити на це — наразі невідомо. Конкурс з відбору фірм, які впроваджуватимуть систему в Житомирі доручили проводити КП «Житомиртранспорт».

Очолюватимуть конкурсну комісію, яка визначатиме переможця, відповідно профільний заступник мера з транспорту, начальник управління транспорту і зв’язку та головний спеціаліст цього управління.

В той же час, у проєкті рішення не зазначено, що робитимуть зі старими табло інформування. Заощадити планують на GPS-трекерам. Адже в умовах участі у конкурсі передбачили, що нове устаткування має підтримувати вже придбані бюджетни коштом трекери.

На сьогодні понад десяток павільйонів із таблом інформування, встановлених за кошти мецената, досі не передані на баланс міста. Їх обслуговує сам благодійник.

Нагадаємо, що у листопаді 2018 року на 13 табло інформування прибуття транспорту витратили понад 1 млн грн з бюджету Житомира. У січні 2018 року в мерії повідомили, що приватні перевізники не платять за використання комунальних GPS-трекерів.

Leave a Comment