У житомирській мерії запевняють, що безкоштовно обстежують всіх жителів ОТГ

У житомирській мерії запевняють, що безкоштовно обстежують всіх жителів ОТГ

За направленням сімейного лікаря.

Комунальні медичні заклади Житомира безкоштовно обстежують жителів об’єднаної територіальної громади. Про це під час засідання виконкому Житомисрької міської ради заявила заступниця міського голови Марія Місюрова. Раніше у соціальних мережах житомиряни скаржилися, що за медичний огляд у міських лікарнях з них вимагали гроші.

«Для отримання медичної довідки для участі в ЗНО потрібно в першу чергу звернутися до сімейного лікаря-педіатра. Якщо дитина здорова, то лікар сам може видати необхідну довідку. Якщо ж потрібна консультація вузького спеціаліста — сімейний лікар за допомогою електронного направлення направляє дитину до цього спеціаліста», ‒ пояснила Місюрова.

За її словами, всі керівники комунальних закладів охорони здоров’я ознайомлені із наказом управління про проходження оглядів дітьми для зовнішнього незалежного оцінювання.

Плату за послуги лікарі можуть вимагати лише за відсутності електронного направлення або у разі, якщо дитина не зареєстрована на території міської ОТГ.

Нагадаємо, що обласний центр екстреної медичної допомоги отримав майже 4,7 млн грн за лікування пацієнтів від COVID-19. У 74 медичних працівників, які контактували з хворими, виявили коронавірус.

Leave a Comment