Виконком Житомирської міськради дозволив працювати поліклінікам та амбулаторіям

Виконком Житомирської міськради дозволив працювати поліклінікам та амбулаторіям

З 1 липня.

Виконавчий комітет Житомирської міської ради дозволив з 1 липня працювати у штатному режимі із дотриманням карантинних заходів амбулаторіям та поліклінікам. Таке рішення прийняли під час позачергового засідання 30 червня.

За словами директора юридичного департаменту Житомирської міської ради Євгена Черниша, таке рішення прийняла міська комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС).

«Обласна комісія ТЕБ та НС дозволила нам самостійно вирішувати, коли дозволяти працювати поліклінікам та амбулаторіям», ‒ зазначив Черниш.

Він також додав, що проєктом рішення передбачено обмеження контакту пацієнтів із медичним персоналом старшого віку. Обов’язковою умовою для відвідування поліклінік та амбулаторій є реєстрація в електронній черзі.

Окрім медичних закладів, виконком дозволив працювати готелям, торгово-розважальним центрам (окрім дитячих локацій) та закладам культури і спорту. Спортивні заходи поки що і надалі проходитимуть без глядачів.

Нагадаємо, що у Житомирі дозволили працювати кафе та ресторанам. Депутати Житомирської міської ради звернулися до Кабміну з проханням дозволити працювати медичним закладам.

Leave a Comment