У Житомирській міськраді ніяк не відреагували на підозру заступнику мера

У Житомирській міській раді не відреагували на повідомлення прокуратури області про вручення підозри у недбалому виконанні обов’язків заступником міського голови Марією Місюровою. Останній у п’ятницю, 16 серпня, правоохоронці вручили документи щодо підозри у кримінальному злочині.

Станом на 14:00 19 серпня на офіційному сайті Житомирської міської ради будь-яка інформація з цього приводу відсутня. У коментарі «Вголос.Zt» з цього приводу міський голова Сергій Сухомлин повідомив, що вони не готові поки приймати будь-яке рішення.

«Поки що з прокуратури області до нас не надходило жодних офіційних документів. Тому ані коментувати цю ситуацію, ані приймати якесь рішення ми не готові. Коли будемо мати повну картину — тоді будемо визначатися», ‒ пояснив Сухомлин.

За його словами, у порушенні тендерної процедури та втрат бюджету у розмірі 790 тис. грн Місюрова (яка на той момент очолювала тендерний комітет, ред.) може бути й не винна. Міський голова також не відповів однозначно на питання, чи відсторонюватимуть її із займаної посади на період досудового розслідування.

Нагадаємо, що заступниці міського голови Житомира Марії Місюровій прокуратура оголосила про підозру у службовій недбалості. Місюрову у квітні 2019 року призначили заступником Сухомлина.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *