У житомирських садочках увімкнули опалення, – міськрада

У житомирських садочках увімкнули опалення, – міськрада

З 7-ї години ранку розпочали запуск усіх котелень.

У житомирських садочках 28 жовтня увімкнули опалення. Про це повідомила пресслужба міської ради з посиланням на начальника управління комунального господарства Олександра Марцуна.

«Протягом жовтня місяця управління комунального господарства міської ради спільно із департаментом освіти міської ради здійснювало моніторинг температурного режиму в усіх закладах соціальної сфери міста. Вже з 10 жовтня до системи опалювання були підключені обидві лікарні Житомира: №1 та №2. У зв’язку із різким потеплінням повітря, коли в день температура повітря сягала +23 градуси за Цельсієм, опалювальний сезон в інших закладах соціальної сфери було призупинено. За даними моніторингу стану підготовки до опалювального сезону закладів соціальної сфери, усі 39 дитячих садочків міста готові до прийому тепла. Також прогнозовані показники температурного режиму вказують на поступове зниження температури повітря від +12 градусів за Цельсієм 28 жовтня до +6 градусів за Цельсієм вже 30 жовтня, а далі – ще нижче. Тому вже сьогодні з 7-ї години ранку розпочато запуск усіх котелень. Частина садочків вже з теплом. З другої половини дня з теплом будуть і ті садочки, які обслуговуються районними котельнями», – розповів Олександр Марцун.

Нагадаємо, житомиряни просять міськраду не включати опалення раніше, бо немає чим платити за комуналку. У Житомирі увімкнуть опалення 28 жовтня. Опалювальний сезон у Житомирській об’єднаній територіальній громаді планували розпочати вже 10 жовтня. Традиційно він починається з 15 жовтня.

Leave a Comment