В області знову накрили групу осіб, які виготовляли та торгували фальсифікованим алкоголем

В області знову накрили групу осіб, які виготовляли та торгували фальсифікованим алкоголем

Наразі триває досудове розслідування.

Прокуратура Житомирщини спільно з податківцями 19 квітня викрила незаконну діяльність з розповсюдження фальсифікованого алкоголю. Про це повідомила прес-служба прокуратури області.

Установлено, що група осіб, без відповідного офіційного дозволу та ліцензії, організувала діяльність з незаконного розповсюдження підакцизних товарів, які становлять загрозу для життя і здоров’я людей.

«Під час досудового розслідування прокуратура області спільно із податковою міліцією області провели 5 обшуків у місцях зберігання незаконно виготовленої алкогольної продукції, яку реалізовували на території Житомирської області. За результатами обшуків, вилучили пляшки, тетрапакети із фальсифікованими алкогольними напоями загальною ємністю понад 3000 літрів, ємкості для зберігання етилового спирту, а також тютюнові вироби та акцизні марки з ознаками підроблення», – йдеться у повідомленні.

Прокуратура Житомирської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом незаконного зберігання, транспортування з метою збуту та збуту незаконно виготовлених алкогольних напоїв, що становлять загрозу для життя і здоров’я людей, за ч. 3 ст. 204 КК України. На даний час подали клопотання до суду про накладення арешту на вилучені товарно-матеріальні цінності.

Нагадаємо, судитимуть чоловіка, який купував та збував фальсифікований алкоголь. Неякісний фальсифікат замість масла постачав у дитячі садки та магазини підприємець з Житомирщини.

Leave a Comment