Вибори: у Житомирській області вже проголосували 44,63% виборців

Вибори: у Житомирській області вже проголосували 44,63% виборців

Дані ЦВК.

У Житомирській області станом на 15:00 на виборах Президента України проголосували 44,63% виборців. Про це повідомили у Центральній виборчій комісії.

У Житомирі проголосували 48,14 % виборців (не враховуючи виборців частини Богунського району, який належить до виборчого округу №67). Про це повідомили у Центральній виборчій комісії.

У місті Новоград-Волинський, Баранівському, Ємільчинському, Новоград-Волинському, Пулинському районі, які входять до округу № 65, проголосували 45,65% виборців.

У окрузі № 64 (місто Коростень, Коростенський, Лугинський, Овруцький, Олевський райони) – 43,57% виборців.

Найнижчою поки була явка у окрузі № 66 – 38,08%. Це місто Малин, Брусилівський, Коростишівський, Малинський, Народицький, Радомишльський, Хорошівський, Черняхівський райони.

У місті Бердичеві, Андрушівському, Бердичівському, Попільнянському та Ружинському районах проголосували 44,22%.

У виборчому окрузі №67 проголосували 48,13 % виборців. До складу ВО № 67 з центром у м. Чуднів входять 4 райони Чуднівський, Любарський, Житомирський, Романівський та частина Богунського району міста Житомир.

Нагадаємо, у першому турі виборів в Черняхівському районі люди голосували без паспортів. Губернатор Житомирщини під час голосування порушив закон.

Leave a Comment