Житомирська міськрада попросить Верховну Раду повернути їй землі «радянських часів»

Житомирська міськрада попросить Верховну Раду повернути їй землі «радянських часів»

Підприємств, які не здійснюють господарську діяльність.

Житомирська міська рада попросить Верховну Раду повернути у власність громади землі, які віддали створеним ще у СРСР підприємствам. Відповідний проєкт звернення оприлюднили на сайті мерії.

«Станом на сьогодні в Житомирській міській об’єднаній територіальній громаді та й загалом по Україні склалася ситуація, коли юридичні особи, які ще за радянських часів отримали право постійного користування земельними ділянками переважно з метою провадження виробничої та господарської діяльності фактично не використовують таке право та відповідно не сплачують земельний податок до місцевого бюджету, внаслідок чого органи місцевого самоврядування недоотримують значних обсягів коштів», йдеться у документі.

Депутати Житомирської міської ради проситимуть Верховну Раду внести зміни до Земельного кодексу. У них планують передбачити таку підставу для припинення постійного користування земельною ділянкою як нездійснення розпорядниками виробничої та господарської діяльності.

Нагадаємо, що фракція «Сила і Честь» в облраді ініціювала звернення до органів центральної влади щодо перерахунку пенсій увільненим співробітникам правоохоронних органів. За ініціативи «Сили і Честі» облрада попросила Кабмін передати газові мережі у комунальну власність.

Leave a Comment