У Черняхові депутат, який придбав авто за 1000000 грн, заплатить штраф 1700 грн

У Черняхові депутат, який придбав авто за 1000000 грн, заплатить штраф 1700 грн

 «Забув» повідомити про суттєві зміни в майновому стані.

У Черняхові депутат райради придбав авто вартістю понад 1 млн грн і «забув» повідомити про суттєві зміни в майновому стані. Про це повідомила прокуратура області.

«Коростишівською місцевою прокуратурою забезпечено участь у розгляді справи про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, вчинене депутатом Черняхівської районної ради. У ході судового розгляду встановлено, що депутат органу місцевого самоврядування у січні цього року придбав у кредит автомобіль вартістю понад 1 млн грн, однак повідомлення про суттєві зміни в майновому стані не подав.Таким чином депутат райради, будучи суб’єктом відповідальності за правопорушення, пов’язані з корупцією, не дотримався вимог ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції»», – йдеться у повідомленні.

Постановою Черняхівського районного суду депутата визнали винним у вчиненні адміністративного правопорушення за ч. 2 ст. 172-6 КУпАП та оштрафували на 1 тис. 700 грн. Протокол про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, щодо депутата Черняхівської районної ради складено Управлінням захисту економіки в області ДЗЕ НП України за результатами опрацювання інформації ГО «Всеукраїнський рух проти політичної корупції «Під контролем», який продовжує співпрацю з правоохоронними органами.

Відповідно до інформації згаданої організації, мова може йти про депутата Андрія Терещенко. У електронній декларації за 2017 рік він зазначив у власності новий об’єкт рухомого майна: авто марки TOYOTA, модель CAMRY 2017 року випуску придбане 31.01.2017 р. Вартість авто становить 1 млн 40 грн, що перевищує поріг декларування суттєвих змін майнового стану. Тож депутат був зобов’язаний подати відповідну декларацію в 10-денний термін після купівлі.

Нагадаємо, житомиряни просять міськраду штрафувати чиновників за вибоїни на дорогах. Власник будівельного підприємства у Житомирі заплатить понад 2 мільйони гривень штрафу за неоформлених працівників.

Leave a Comment