Житомиряни просять міськраду багаторівневий паркінг на Суриній Горі

Житомиряни просять міськраду багаторівневий паркінг на Суриній Горі

Петиція.

Житомиряни просять міську раду побудувати багаторівневий паркінг для автомобілів по вулиці Сурина Гора. Автовласники кажуть, що хочуть спати спокійно. Відповідну електронну петицію оприлюднили 3 серпня. Триває збір підписів.

«Побудувати багаторівневий паркінг для автомобілів біля яру, що по вулиці Сурина Гора. Людям буде простіше заплатити за стоянку свого автомобіля і не думати, і не переживати за свою машину. Зараз крадуть дуже багато всього. Тому пропоную зробити багаторівневі паркінги для наших машин і спати спокійно», – написав автор петиції Олександр Янке.

Петиція має набрати не менше 250 підписів впродовж трьох місяців для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.
До слова, у 2008 році у міській раді планували провести реконструкцію центральних вулиць, з’єднавши підземним переходом вулиці Київську, Московську (тепер Небесної Сотні) та Лятошинського. А на місці скверу побудувати підземну автостоянку.
Про будівництво багаторівневої парковки говорив і міський голова Сергій Сухомлин ще у 2016 році. Мова йшла про територію Електровимірювача.

Нагадаємо, у Житомирі з’явиться дев’ять нових місць для паркування. За паркування у забороненому місці автомобілі житомирян забирає евакуатор. Водіїв, які паркуватимуться на місцях для інвалідів, штрафуватимуть.

Leave a Comment