Житомиряни просять звернути увагу на те, що плаває у фонтані «Космонавт»

Житомиряни просять звернути увагу на те, що плаває у фонтані «Космонавт»

Просять відремонтувати та провести благоустрій .

Житомиряни знову просять міську раду відремонтувати фонтан «Космонавт», що на Польовій, та  провести благоустрій скверу. Кажуть, стан об’єкту – жалюгідний. Відповідну електронну петицію оприлюднили 30 липня.

«Шановна місцева влада, звертаюсь до Вас, з проханням оновити дуже занедбаний фонтан, який знаходиться на Польовій. Це місце, де відпочиває багато людей, молодь, мами з дітьми. Велике прохання, звернути увагу, на жалюгідний стан лавок, на стан покриття дороги навколо самого Фонтану. Те, що плаває у самому фонтані, взагалі бридко писати. Велике прохання, звернути увагу та поновити», – написала авторка звернення Вікторія Зайцева.

Петиція має набрати не менше 250 підписів впродовж трьох місяців для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

До слова, житомиряни вже не вперше просять просять міську владу реконструювати фонтан «Космонавт», який знаходиться на території мікрорайону Польова. Відповідну електронну петицію зареєстрували у липні минулого року. За словами автора звернення Ігоря  Штрайха, останній раз фонтан реставрували у 2012 році. У травні схожу петицію писав інший житомирянин Денис Реймхен. За його словами, це місце могло б бути взірцем місцевої культури, а не руїнами. А у серпні минулого року житомирянка Вікторія Зайцева  розповіла у своїй петиції, що біля фонтану «Космонавт» бігають пацюки.

Нагадаємо, на Малікова обіцяють музичний фонтан, в на Крошні – парк відпочинку. Міська рада Радомишля хоче облаштувати фонтан у міському парку.

Leave a Comment