Жителям Житомирщини продавали фальсифікований алкоголь, який “бадяжили” на Київщині

Жителям Житомирщини продавали фальсифікований алкоголь, який “бадяжили” на Київщині

Правоохоронці вилучили півтори тонни фальсифікованого алкоголю та спирту.

На Житомирщині прокуратура спільно з податківцями викрила нелегальний цех, з якого вилучили півтори тонни фальсифікованого алкоголю та спирту. Про це повідомила пресслужба прокуратури області.

“Установлено, що групою осіб, без відповідного офіційного дозволу та ліцензії на території Київської області організовано функціонування підпільного цеху з незаконного виробництва алкогольних напоїв. Незаконно виготовлений алкоголь сумнівної якості у подальшому розповсюджували на території Житомирської області.

У вівторок, 22 жовтня, у ході досудового розслідування, проведено низку санкціонованих обшуків, у тому числі за місцем здійснення протиправної діяльності з виготовлення алкогольної продукції в гаражному приміщенні, розташованому на території Київської області.

За результатами обшуків, вилучено півтори тонни готової продукції та спирту, а також обладнання та компоненти для незаконного виробництва алкогольних напоїв”, – йдеться у повідомленні.

Наразі вирішується питання щодо накладення арешту на вилучені товарно-матеріальні цінності.

Прокуратурою Житомирської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом незаконного виготовлення підакцизних товарів з недоброякісної сировини, що становлять загрозу для життя і здоров’я людей та їх незаконний збут, за ч. 3 ст. 204 КК України.

Нагадаємо, поліція задокументувала майже 350 правопорушень, учинених підлітками. Половина стосуються розпивання алкоголю. В області знайшли підпільний цех, де виготовляли фальсифікований алкоголь.

Leave a Comment