Два роки при владі: злети і падіння мера Новограда Весельського

Два роки при владі: злети і падіння мера Новограда Весельського

Прес-служба міської ради привітала «шефа» на офіційному сайті.

Прес-служба Новоград-Волинської міської ради привітала міського голову Віктора Весельського одразу із двома святами. Саме 25 жовтня минає 2 роки, як він обійняв посаду мера та 61 рік від Дня його народження. «Винуватець урочистостей» неодноразово був героєм публікацій «Вголос.Zt». Тож у день народження новоград-волинського мера нагадаємо читачам про «злети та падіння» Весельського.

Перша згадка на «Вголос.Zt» про міського голову Новограда-Волинського з’явилася у лютому 2016 року. Тоді Віктор Весельський підписав розпорядження про оголошення 2016 року роком Лесі Українки. Вже за два місяці ми писали про те, що він вручив ключі від квартир родинам загиблих учасників АТО.

А ось далі події, які супроводжували міського голову та потрапляли у об’єктив наших журналістів менш пафосні, однак не менш важливі. Так, після скандалу із депутатами провладної політсили у Новоград-Волинській міськраді, які «під шумок» отримали земельні ділянки у центрі міста і позаписували їх на родичів, Весельський відмовився розглядати петицію про повернення цієї землі місту. Воно й зрозуміло, адже навіть у «повсякденних робочих буднях» Віктор Весельський своїх однопартійців та «вірнопідданих» не забуває. Крім того, періодично заохочує їх за рахунок бюджетних асигнувань та клопоче про присвоєння своїм заступникам звань «заслужених працівників». Ця «любов» до «особливо наближених», схоже, є взаємною. Адже минулого року вдячні друзі Весельського попросили Президента України нагородити його на честь 60-річного ювілею орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.

Любов мера Новограда-Волинського до всіляких орденів, медалей та значків давно стала «притчею во язицех». Позаздрити Весельському міг би навіть «найорденоносніший» політик всіх часів і народів – Леонід Брежнєв. Так, у грудні 2016 року міська рада закупила для свого голови значків із написом «міський голова» на півтисячі гривень.

Це не єдина «слабкість» Віктора Весельського. Шанує він і престижні авто. Закуповуючи службовий транспорт для робочих поїздок, очільник Новограда не засхотів їздити на вітчизняній «Славуті» чи «Ланосі». Він надав перевагу японській «Toyota Corolla» із підігрівом сидінь, керма і кондиціонером та різними мультимедійними гаджетами. Придбання обійшлося бюджету Новограда-Волинського у 600 тис. грн.

З особливим “трепетом” міський голова ставиться до квітів. Видав навіть спеціальне розпорядження, щоб усі заходи за його участі супроводжувалися квітковою продукцією. На виконання цієї забаганки Весельського у лютому місяці міська рада тільки за три дні витратила 5 тис. грн, а у вересні 2017 року за один день – 6 тис. грн.   

Жителі Новограда-Волинського, напевно, від великої любові до свого мера, оплачують з власної кишені комунальні послуги своєму керівнику та оренду квартири у центрі міста. А він, у свою чергу, не цурається періодично з’являтися у місцевій пресі в дусі радянських партійних діячів. Щоправда, чи то через поважний вік, чи то просто через неуважність забуває скільки ж насправді обходиться його пропаганда. Це й не дивно, адже через повсякденну турботу про громаду Новограда-Волинського «сердешний» міський голова мусить подеколи відкликати себе з відпустки.

«Неоціненні» заслуги міського голови Новограда-Волинського як мінімум утричі перевищують звершення його колеги, житомирського мера Сергія Сухомлина. Адже саме в стільки разів зарплата Весельського перевищує заробіток житомирського колеги. Як мінімум вшестеро більше Віктор Весельський отримує і за простого новоград-волинського «роботягу». Через свою «нестримну працьовитість» він отримує аж три посадових оклади.

Хочемо приєднатися до привітань, оприлюднених на сайті Новоград-Волинської міської ради і побажати Вам, Вікторе Леонідовичу, тримати в тому ж дусі. Інакше нам, журналістам, просто не буде про що писати…

Leave a Comment