Із 17 кандидатів 5 змагатимуться за посаду директора департаменту культури, молоді та спорту ОДА

Із 17 кандидатів 5 змагатимуться за посаду директора департаменту культури, молоді та спорту ОДА

Інші вже “відсіялися”.

У Житомирській ОДА 21 листопада відбулися чергові етапи конкурсу на вакантну посаду директора нового департаменту культури, молоді та спорту ОДА. Учасники конкурсу проходили тестування на знання загального законодавства та розв’язували ситуаційні завдання. Про це повідомила пресслужба облдержадміністрації з посиланням на управління персоналом апарату.

“Загалом у тестуванні взяли участь 12 осіб із 17 кандидатів, які подали документи для участі у конкурсі. Двоє претендентів не пройшли тестування, відтак ситуаційні завдання розв’язували 10 осіб. За результатами цих етапів співбесіду із конкурсною комісією  22 листопада проходитиме 5 кандидатів”, – йдеться у повідомленні.

Після проведення співбесід конкурсна комісія складе загальний рейтинг кандидатів. Із претендентами, які наберуть найбільшу кількість балів, особисто поспілкується голова облдержадміністрації Віталій Бунечко. Лише після цього буде визначено переможця конкурсу на зайняття посади директора департаменту культури, молоді та спорту ОДА. Інформація про переможця конкурсу буде оприлюднена на Єдиному порталі вакансій державної служби НАДС та на офіційному сайті Житомирської ОДА.

Нагадаємо, голова ОДА призначив чиновницю із Києва директором департаменту регіонального розвитку. Голова ОДА обрав керівника пресслужби. Вже 5 VIP-чиновників – з Київської області. Департамент регіонального розвитку очолила киянка Інна Хоменко, яка до цього працювала у Київській облдержадміністрації. Заступницею голови ОДА стала Наталія Остапченко, яка очолювала управління фінансів Бородянської райдержадміністрації Київської області. Колишній начальник вокзалу «Київ-Пассажирський» Олег Шарварко очолив апарат Житомирської ОДА. А першим заступником голови облдержадміністрації став киянин Володимир Федоренко.

Leave a Comment