Житомир: відбувся випуск поліцейських кінологів із 7 регіонів України

Житомир: відбувся випуск поліцейських кінологів із 7 регіонів України

Відбувся підсумковий іспит.

“Одинадцять хлопців та вісім дівчат отримали сертифікати і були відзначені нагородами за відмінний вишкіл та активну участь у житті навчального центру. Екзамен складався із чотирьох основних частин – загальний курс дресирування із подоланням смуги перешкод, слідової  роботи, вибірки речі за запахом та затримання правопорушника. Під час екзамену службові собаки відмінно продемонстрували свою витримку при тестуванні реакції на постріли. Після складання іспиту чотирилапих помічників нагородили особливими званнями і призами у вигляді медалей з назвами номінацій: «Кращий слідовий собака», «Краще затримання» та «Краща вибірка речі»”, – йдеться у повідомленні.

Головний поліцейський-кінолог Нацполіції  відмітила витримку випускників та їх мужність у підготовці, яка припала на холодну пору року. За її словами, цей період – найважчий у підготовці молодих спеціалістів, але, щоб успішно розкривати злочини, кінологи повинні бути готовими до складнощів із самого початку.

 «Зимою дуже тяжко “ставити” собаку на слід, адже тварина бачить на снігу видимі сліди і йде за ними, від холоду швидко втомлюється. Такі моменти треба враховувати при дресируванні і давати собаці більше часу на реабілітацію», – поділилася досвідом випускниця навчального центру, молодший інспектор-кінолог з пошуку вибухових речовин і зброї групи кінологічного забезпечення діяльності територіальних підрозділів кінологічного центру ГУНП в Житомирській області Світлана Іванова.

До речі, Світлана – перша дівчина, яка працюватиме поліцейським-кінологом в Житомирській області. Досвідчені кінологи розповідають, що у них більше терпіння і деякі завдання із службовим собакою вони виконують значно краще.

Нагадаємо,  як у Житомирі навчають поліцейських-кінологів.  У Житомирі поліцейські-кінологи присягнули на вірність українському народові.

Leave a Comment